Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підприємці навчаються

20.12.2011, Просмотрено: 1249, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Зміни в Податковому кодексі України щодо питань застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктами господарювання у наступному році спонукають платників податків до численних запитань.

Підприємці навчаються


Сьогодні доводиться навчатися і податківцям, і платникам податків, оскільки звикати до нових умов спрощеної системи оподаткування необхідно всім.

Для більш швидкого освоєння новин податкового законодавства та враховуючи загальну кількість суб’єктів господарювання, які претендуватимуть на еоднора систему, податківці проводять семінари платників податків.

Підприємці навчаються


Так, на минулому тижні безпосередньо для підприємців, які торгують на ринку, у зручний для них час, тобто в другій половині дня, в приміщенні міськвиконкому спеціалісти податкової інспекції знову на семінарі роз’яснювали положення змін по спрощеній системі оподаткування.

Шкода, що не всі підприємці, які неодноразово слухали повідомлення про проведення семінару пройнялися відповідальністю та необхідністю бути присутніми на ньому.

Учасники заходу, а таких було більше сотні осіб, отримали інформацію для роздумів, адже відповідно нових введень платникам податків необхідно визначитись з багатьма аспектами.

На запитання підприємців виступаючими безпосередньо кожному було надано відповіді.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.