Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підприємці обирають спрощену систему оподаткування

23.01.2012, Просмотрено: 1582, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Підприємці обирають спрощену систему оподаткуванняЗміни до Податкового кодексу України про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктами господарювання спонукали і працівників податкової служби і представників самих суб’єктів господарювання до досконалого вивчення податкового законодавства щодо даного питння.

Податківцями постійно проводяться семінари, засідання «круглих столів», тренінги, надаються індивідуальні консультації по застосуванню спрощеної системи оподаткування та складанню відповідних заяв.

Податкова інспекція працює з продовженим режимом робочого дня - до 20-ї години.

Кожен суб’єкт господарювання може скористатися інформаційними та роз’яснювальними матеріалами в місцевих засобах масової інформації, на веб-сайті Смілянської ОДП, на стендах в податковій інспекції та наглядно скористатися зразками заяв, які для зручності безпосередньо розміщені у податковій інспекції на столах для відвідувачів.

Усіма засобами інформування платникам податків постійно нагадується термін подання заяв на 2012 рік на спрощену систему оподаткування, тобто не пізніше 25 січня 2012 року.

Майже 1700 приватних підприємців вже обрати спрощену систему оподаткування. 72 відсотки з них вирішили подати заяви до податкової інспекції для віднесення їх до другої групи суб’єктів оподаткування, які будуть сплачувати щомісячно єдиний податок в розмірі 20 відсотків від мінімальної заробітної плати, затвердженої станом на перше січня поточного року, тобто по 214 грн 60 коп.

17 відсотків підприємців, які подали заяви, обрали першу групу оподаткування, де відповідно до законодавчих норм сплачується щомісячно єдиний податок в розмірі до 10 відсотків від мінімальної зарплати – це 107 грн 30 коп.

11 відсотків підприємців, що подали заяви, перебуватимуть у третій групі суб’єктів, що застосовують спрощену систему, та сплачуватимуть 5 відсотків та 3 відсотки єдиного податку, з одночасною сплатою податку на додану вартість, від обсягу отриманого доходу.

Можливістю застосування спрощеної системи оподаткування також скористалися більше двох сотень юридичних осіб, тобто підприємств, з них дев’ять частин обрали ставку оподаткування єдиним податком в розмірі п’яти відсотків від обсягу отриманого доходу та одна частина - три відсотки, із одночасною сплатою податку на додану вартість.

Кампанія по обранню спрощеної системи оподаткування суб’єктами господарювання триває.

Для своєчасного подання заяви та обрання відповідної групи щодо оподаткування податківці створили всі необхідні умови. Платникам податків залишається правильно визначитись та працювати відповідно до податкового законодавства.


Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.