Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підприємці з владою обговорювали розвиток малого бізнесу

20.05.2011, Просмотрено: 2075, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Підприємці з владою обговорювали розвиток малого бізнесу16 травня відбулося засідання колегії підприємців міста Сміли з питань співпраці приватних підприємців з місцевою владою. В засіданні взяли участь міський голова Решетняк В.В., перший заступник міського голови Студанс Ю.І., начальник фінуправління Сватко Г.Я., начальник управління економічного розвитку міста Плакса О.М., заступник начальника Смілянської ОДПІ Царюк О.А., голова колегії підприємців міста Ніколаєв О.В., депутати міської ради, приватні підприємці.

На засіданні колегії приватні підприємці обговорювали та давали свої пропозиції щодо питань розвитку міста в економічній ситуації на даний час. Також було обговорено питання щодо розміру ставок єдиного податку та збору на провадження деяких видів підприємницької діяльності на наступний бюджетний рік.

Підприємці з владою обговорювали розвиток малого бізнесу


Учасникам заходу були надані ґрунтовні відповіді на поставлені запитання. В свою чергу міський голова пообіцяв сприяти розвитку малого бізнесу в місті, а також врахувати пропозиції приватних підприємців.

Відділ масово-роз'яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.