Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підприeмцям: Приберіть свої території від снігу. Інакше – штраф.

17.12.2010, Просмотрено: 2599, Категория: Общество, Комментарии: 0
Приберіть свої території від снігу. Інакше – штраф


У Смілі власників торгових центрів, магазинів, бутіків, ресторанів тощо просять самостійно розчистити від снігу та льоду прилеглу територію, зокрема тротуари. Із таким проханням, з метою уникнення утворення ожеледиці, до них звернулася місцева муніципальна інспекція, посилаючись на Правила благоустрою міста. У разі не виконання цих вимог на підприємців чекають штрафні санкції.

По-перше, починати очищення від снігу слід відразу після початку снігопаду і виконувати цілодобово. По-друге, першочергово очищати проходи на тротуарах шириною не менше 1,5 метра, а також посипати протиожеледними засобами. По-третє, забезпечувати заготівлю піску за нормами не менше 1 куб. м на 1 тис. кв. м площі, що прибирається. І нарешті – здійснювати вивезення снігу й льоду лише в спеціальні місця, визначені виконкомом міськради, – зазначила Ольга Швець.

Вона також додала, що всі ці заходи покликані унеможливити утворення ожеледиці на тротуарах та іншій прилеглій до закладів території. Муніципальні інспектори попереджають, що невиконання зазначених вимог Правил благоустрою вважається адміністративним правопорушенням, за яке, відповідно, передбачені штрафні санкції. Розмір штрафу становить: для фізичних осіб – від 340 до 1360 грн., для юридичних осіб – від 850 до 1700 грн.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.