Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підсумки контрольно-перевірочної роботи податківців за три квартали

29.10.2011, Просмотрено: 2033, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Підсумки контрольно-перевірочної роботи податківців за три кварталиКонтрольно-перевірочна робота юридичних осіб є однією з основних функцій податкової служби України та однією з найвідповідальніших ланок роботи Смілянських податківців.

Відповідний підрозділ постійно працює в напружених темпах. Адже виконання плану-графіку перевірок та дотримання їх термінів є безумовним. Період, за який може проводитись перевірка законодавчо не обмежений, проте відповідно до Податкового Кодексу України податкові зобов’язання до сплати у бюджет можуть бути визначені контролюючим органом за період, що не перевищує 1095 днів.

З початку року відповідним підрозділом проведено 11 планових документальних перевірок та 43 позапланоі перевірки.

За результатами проведених перевірок донараховано майже 1,4 мільйони гривень, з яких вже надійшло до бюджету більше 70-ти відсотків.

Борг підприємств по актах перевірок станом на 1 жовтня поточного року становить майже 15 млн. грн по 12-ти суб’єктах господарської діяльності, в тому числі за актами минулих років – 14,26 млн. грн. Ця заборгованість виникла по суб’єктах господарювання, яких визнано банкрутами.

Що стосується поточного року, то по одному підприємству борг становить більше 0,5 млн.грн., які донараховано у 2010 році та узгоджено в результаті судового оскарження.

Відповідно до норм Податкового кодексу України кожен платник податків має право оскаржити рішення податкового органу щодо результатів проведеної документальної перевірки.

Таким правом на даний час скористалися 10 перевірених підприємств, з них по двох суб’єктах господарювання справи знаходяться на апеляційному узгодженні та по восьми – на судовому оскарженні.

Підрозділом контрольно-перевірочної роботи в поточному році здійснено 84 перевірки з питань проведення розрахунків із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, в результаті чого сплачено до бюджету 255 тисяч гривень штрафних санкцій.

Значна робота проводиться відділом податкового контролю юридичних осіб в частині взаємодії органів державної податкової служби при опрацюванні розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів.

Окрім планових перевірок здійснено 31 позачергову перевірку суб’єктів господарювання, які прийняли рішення про припинення діяльності. А це потребує додаткового робочого часу.

Також проводяться перевірки щодо виявлення фіктивної збитковості підприємств. В результаті перевірки одного такого підприємства збитки зменшено на суму більшу 200 тис. грн та донараховано 20 тис. грн податку на додану вартість, які підприємство зобов’язане сплатити в бюджет.

За результатами контрольно-перевірочної роботи у 2011 році донараховано та сплачено до бюджету 35,5 тис. грн пені за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньо-економічної діяльності.

Працівники підрозділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб постійно зобов’язані мати в своєму запасі знання з різних галузей народного господарства та податкового законодавства як чинного, так і відміненого. Тому окрім основної роботи вони вимушені знаходити додатковий час для постійної самоосвіти. Адже грамотний працівник працює значно ефективніше і державні вимоги та завдання виконує своєчасно та ефективно.

Любов Каптенко начальник відділу
контрольно-перевірочної роботи
юридичних осіб Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.