Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підсумки роботи Смілянської податкової інспекції за 11 місяців 2011 року

23.12.2011, Просмотрено: 1470, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Підсумки роботи Смілянської податковоїЗ метою роз’яснення норм Податкового кодексу, покращення якості обслуговування платників податків, створення сприятливих умов для повної та своєчасної сплати податків кожним платником, а також для оперативного вирішення проблемних питань і упередження порушень податкового законодавства Смілянською ОДПІ за січень-листопад надано 3073 усних консультацій, що на 50 відсотків більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Для платників податків проведено 74 семінари.

Введнно новий сервіс для платників податків регіону – «Швидка податкова допомога», в рамках якого здійснено 25 виїздів мобільних бригад, 15 виїзних особистих прийомів керівництвом інспекції. Всього проведено 101 захід з громадськістю, про що висвітлено 57 матеріалів у місцевих засобах масової інформації.

Налагоджено тісну співпрацю з громадськими організаціями «Колегія підприємців», Смілянським середком Асоціації платників податків, Громадською радою при Смілянській ОДПІ та іншими.

Керівництвом інспекції постійно проводяться зустрічі з трудовими колективами підприємств м. Сміла та Смілянського району.

Значна увага податковою інспекцією приділяється роботі з молоддю щодо виховання сумлінних платників податків. Так, у загальноосвітніх школах міста Сміли створено три податкових класи, проведено 57 заходів з молоддю (лекції, дні відкритих дверей, навчально-пізнавальні ігри). Організовано та проведено широкомасштабну презентацію податкового мультфільму для дітей «Місто мрії» в кінотеатрі 50-річчя Жовтня, учням 14-ти класів шкіл міста, учасникам двох семінарів.

Результатом роботи інспекції має бути підвищення загального рівня податкової культури і сумлінності платників податків, зниження частки тіньового сектору економіки, скорочення податкового боргу, легалізація заробітної плати і зайнятості і, як наслідок, – збільшення надходжень платежів до бюджету.

За січень-листопад 2011 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 126,4 млн.грн. податків і зборів, що контролюються податковою службою, з них до державного бюджету – 25,5 млн.грн., місцевого – 100,8 млн.гривень.

У порівнянні з відповідним періодом 2010 року місцеві бюджети отримали платежів на 25,5 млн.грн. або на 11,7 відсотка більше відповідного періоду 2010 року.
446 підприємств міста збільшили сплату платежів до бюджетів усіх рівнів на 15,6 млн. грн. або на 30 відсотків, відповідно, по Смілянському району 198 підприємств збільшили сплату до бюджетів усіх рівнів на 4,9 млн.грн. або 40 відсотків.

З метою посилення контролю за суб’єктами господарювання, які виплачують заробітну плату та інші доходи з порушенням податкового законодавства Смілянською ОДПІ спільно з органами місцевого самоврядування створено робочу групу щодо виявлення фізичних осіб, праця яких використовується суб’єктами господарювання без укладання трудових угод та без сплати податку з доходів фізичних осіб до бюджету.

За 11 місяців поточного року робочою групою проведено 251 протокольну бесіду із суб’єктами господарювання - фізичними особами і, як результат, легалізовано 273 наймані особи. Додатково надійшло до бюжету 11,0 тис. грн. єдиного податку та 16,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 265 громадян залучені до державної реєстрації в якості суб’єктів господарської діяльності та додатково надійшло 84,8 тис. грн. єдиного податку.

На виконанння заходів щодо проведення операції «Урожай-2011» при Смілянській ОДПІ по координації роботи по даному напрямку створено робочу групу, до якої ввійшли працівники управління оподаткування фізичних осіб, відділу податкової міліції, відділів оподаткування юридичних осіб та погашення прострочених податкових зобов’язань.

Відповідно до плану заходів за результатами роботи мобільної групи виявлено 321 найманого працівника, який працював без оформлення трудових відносин з роботодавцями, легалізовано заробітної плати на суму 1,7 млн.грн., та забезпечено додаткові надходження до бюджету по податку з доходів фізичних осіб в сумі 256,0 тис.грн.

При обстеженні земельних площ громадян-одноосібників Смілянського району встановлено 659 осіб, які самостійно займаються обробкою земельних площ, із них у 61 особи площа земельної ділянки перевищує 2 га . Зазначеними громадянами задекларовано доходів на суму 27,1 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Контрольно-перевірочна робота юридичних осіб направлена на упередження порушень податкового законодавства.

За 11 місяців 2011 року проведено 14 планових документальних перевірок, що на 65 відсотків в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Матеріали планової перевірки одного суб’єкта господарської діяльності на суму більше 0,5 млн. грн. знаходяться на апеляційному оскарженні, що становить 7 відсотків від перевірених.

Протягом 11-ти місяців 2011 року проведено 48 позапланових документальних перевірок, із них 69 відсотків - по причині ліквідації (реорганізацієї) суб’єктів господарювання, 21 відсоток - по постановах слідчих органів, винесених ними відповідно до закону у кримінальних справах , що перебувають у їх провадженні та 10 відсотків - за зверненнями суб’єктів господарювання. За результатами позапланових перевірок, проведених в поточному році, матеріали по одному СГД знаходяться на апеляційному оскарженні, що складає 2 відсотки від загальної кількості перевірок, та три - в судовому оскарженні, що складає 6 відсотків від загальної кількості перевірок.

За результатами проведених перевірок узгоджено 1,6 мільйони гривень донарахованих сум, з яких вже надійшло до бюджету більше 70-ти відсотків.
Підрозділом контрольно-перевірочної роботи в поточному році здійснено 88 перевірок з питань проведення розрахунків із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, що на 33 відсотки менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. За результатами таких перевірок надійшло до бюджету майже 280 тисяч гривень штрафних санкцій.

З метою адаптації суб’єктів підприємницької діяльності до законодавчих норм Податкового кодексу Державною податковою службою України накладено мораторій на проведення фактичних перевірок.

Добровільність сплати податків ми розуміємо як готовність бізнесу самостійно, без примушення виконувати закон. І як наголосив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко на другому Українському податковому форумі, податківці щиро сподіваються, що бажання створити комфортну, прозору сучасну систему оподаткування є обопільним і що спільні зусилля зустрінуть розуміння та підтримку бізнесу. Ми разом працюватимемо для покращення економічного розвитку країни та підвищення добробуту її громадян.Максим Криштопа
Голова комісі з проведення
реорганізації Смілянської ОДПІ,
начальник Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.