Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підвищення ефективності Громадської Ради при Смілянській ОДПІ

24.03.2012, Просмотрено: 1259, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Прогрес економічного та інформаційного просторів спонукає Державну податкову службу до постійної модернізації процесів взаємодії з платниками податків. Реформування податкової системи є результатом імплементації світового досвіду та рекомендацій міжнародних фінансових організацій.

Підвищення ефективності Громадської Ради при Смілянській ОДПІ


Днями при Смілянській об’єднаній державній податковій інспекції проведено засідання робочої групи Громадської Ради, яка забезпечує участь громадян у формуванні та забезпеченні державної політики. В ході засідання були порушені такі питання, як підсумки роботи податкової інспекції за січень-лютий 2012 року, декларування доходів громадян. Важливим питанням засідання стало організація сервісних центрів по обслуговуванню платників податків. Як зазначила Вікторія Шевченко, виконуюча обов’язки першого заступника начальника інспекції, центр по обслуговуванню платників податків планується відкрити до 1 червня. Ключовими напрямами роботи Центру будуть: надання консультацій з питань роз’яснення податкового законодавства, подання звітності платниками податків та видача свідоцтв, довідок та інших документів.

Підвищення ефективності Громадської Ради при Смілянській ОДПІ


З метою удосконалення роботи Громадської Ради при Смілянській об’єднаній державній податковій інспекції завершено її діяльність, а всім представникам Ради запропоновано увійти до складу громадської ради при Державній податковій службі у Черкаській області.

Проведення подібних зустрічей з представниками громадськості дозволяє ще раз переконатися в тому, що для податківців основними критеріями роботи є взаємодія та взаємопорозуміння з платниками податків.

Сектор взаємодії із ЗМІ
та громадськістю
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.