Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Платити податки стане легше?

26.04.2011, Просмотрено: 1766, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Платити податки стане легше?Спрощена система оподаткування стане ще простішою, – запевнив голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко, перебуваючи з робочим візитом на Черкащині. Для підприємців, які займаються ремісництвом та побутовим обслуговуванням населення, податкова пропонує встановити наднизьку ставку єдиного податку - в межах 1 - 10% мінімальної зарплати. Втім, нововведення стосуватиметься лише тих, хто не має найманих працівників, та у кого обсяг доходу від такої діяльності не перевищує 150 мінімальних зарплат на рік.

Віталій Захарченко завітав на Черкащину, аби оцінити роботу обласної податкової адміністрації та особисто почути проблеми черкаських підприємців. Останні ж нагоду поспілкуватися з головним податківцем країни не втратили. Обступили Захарченка біля першого ж торгового павільйону. Скаржилися на занадто великий єдиний соціальний внесок, на низьку купівельну спроможність черкасців, а пенсіонери-підприємці - на необґрунтований збір до пенсійного фонду та незаконні відрахування з пенсії.

Також голова ДПС України поцікавився у місцевих підприємців, чи виконується його розпорядження щодо заборони фактичних перевірок суб'єктів малого бізнесу, та запевнив, що сприятиме спокійні роботі підприємців і надалі.

Джерело: http://rosmedia.com.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.