Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Плідна та тривала співпраця

02.04.2012, Просмотрено: 1271, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Вже не перший рік триває співпраця працівників Смілянської ОДПІ та залізничної станції ім.Тараса Шевченка. Так, в 2011 році диспетчера залізничної станції разом з проданим квитком розповсюджували кольорові деклараційні міні-листівки, виготовлені смілянськими податківцями, та декілька разів на день нагадували у гучномовець агітаційні заклики про обов’язок задекларувати доходи.

Плідна та тривала співпраця


Продовжуючи добру традицію та в ході «Деклараційної кампанії - 2012» в приміщенні залізничного вокзалу розміщено стенд з пам’ятками для громадян з переліком доходів, що підлягають декларуванню та для громадян, які мають право на податкову знижку. Також на стенді розміщено номер телефону «Пульс податкової».

Плідна та тривала співпраця


А днями в рамках сервісу «Швидка податкова допомога» відбулася зустріч завідувача сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю з трудовим колективом пасажирського залізничного вокзалу на чолі з керівником Євгенієм Останіним. Василь Жук виклав детальну інформацію про порядок і терміни подання декларацій, охоче відповів на всі питання та висловив сподівання, що така поінформованість населення сприятиме додатковому надходженню коштів до місцевого бюджету.

Плідна та тривала співпраця


Сектор взаємодії із засобами масової
інформації та громадськістю
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.