Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Поблизу села Ротмістрівка пройшли авторалі "Перемога"

11.05.2011, Просмотрено: 1568, Категория: События, Комментарии: 0
Поблизу села Ротмістрівка пройшли авторалі ПеремогаТретій етап Всеукраїнських змагань з авторалі "Перемога" відбувся минулої неділі поблизу села Ротмістрівка.

Територію колишнього військового летовища учасники гонок обрали невипадково: тутешні умови, як стверджують самі гонщики, чудово підходять для будь-яких віражів, будь-якої швидкості й будь-яких рекордів. Тому пілоти – саме так називають себе спортсмени – збираються тут уже вдруге.

Змагалися спортсмени не на якихось особливих гоночних машинах, а на автівках серійного виробництва – як вітчизняного, так і закордонного. Поряд зі скромними "ЗАЗами", "Тавріями", "ВАЗами" можна було побачити "круті" "Тойоти", "Мазди", "Мерседеси" тощо, які прибули сюди з різних куточків: Києва, Білої Церкви, Запоріжжя, Чернігова, Донбасу та інших регіонів.

Черкащину представляли лише два екіпажі, Смілянщину – жодного. Та на переконання черкащанина Андрія Яроменка участь смілян у таких змаганнях – лише справа часу. Якщо такий видовищний спорт прийшов на Смілянщину, то він неодмінно народить і своїх прихильників, і своїх спортсменів, і своїх чемпіонів.

Попереду ще шість етапів змагань, які остаточно визначать не лише переможців, а й суму призового фонду, який на них чекає.

ФОТО: Олександр СЛЄПЦОВСЬКИЙ
Джерело: "Прес-Центр"Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.