Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Поблизу Сміли вогонь знищив більше гектару сухої трави

23.03.2012, Просмотрено: 1666, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Черкаські пожежники впродовж 20 березня понад 20 разів виїжджали гасити палаючу суху траву. Загорання виникали на території Чигиринського, Черкаського та Смілянського районів.

Поблизу Сміли вогонь знищив більше гектару сухої трави


У Чигирині вогонь, що прямував по сухій траві до житлових будинків перш ніж його зупинили пожежні, встиг знищити усе на площі у 2 гектари. Більше гектару сухої трави та чагарнику встиг знищити вогонь і у передмісті Сміли. Найбільшу кількість бойових виїздів на ліквідацію загорання трави здійснили пожежні Черкаського гарнізону. Для боротьби із вогнем були задіяні 7 пожежних автомобілів та 30 рятувальників. Через загорання сухої трави у Дахнівському лісництві були підняті по тривозі курсанти Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. На щастя лісники зуміли впоратися із загоранням власними силами. В цих випадках переважно, займання провокували місцеві мешканці, які почали розчищати свої городи та присадибні ділянки. Після прибирання різноманітний мотлох люди часто просто спалюють.

Поблизу Сміли вогонь знищив більше гектару сухої трави


В усіх випадках швидкому поширенню вогню посприяв сильний поривчастий вітер притаманний весняному періоду.У зв'язку з цим рятувальники просять людей бути особливо обережними, адже від такого прибирання часто виникають неконтрольовані пали, які охоплюють значні території і можуть поширитися на лісові масиви або житло. Не поодинокі випадки коли у вогні таких неконтрольованих вогняних «зачисток» гинуть і люди.

Теги: МНС
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.