Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Податки до бюджету Сміли зросли цьогоріч на понад 560 тис грн

07.12.2016, Просмотрено: 2451, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
За 11 місяців 2016 року керівники 469 підприємств, що виплачували заробітну плату нижче встановленого законодавством рівня, підвищили рівень виплати заробітної плати і, як результат, надходження до бюджету із податку з доходів фізичних осіб зросли на 566,9 тис. грн у Смілі. Про це повідомили у Смілянській ОДПІ.

Податки до бюджету Сміли зросли цьогоріч на понад 560 тис грн


Також, відбулося 10 зустрічей з п’ятьма керівниками підприємств, які знаходяться в стадії банкрутства із загальним боргом з виплати заробітної плати на суму 6347,9 тис. грн.

“Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів є надходження податку на доходи фізичних осіб. Саме тому, питання дотримання вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати перебуває в центрі уваги Смілянської ОДПІ”, — відзначив начальник Смілянської ОДПІ Костянтин Синьогуб під час зустрічі з ЗМІ.

Управління податків і зборів з фізичних осіб ретельно аналізує діяльність суб’єктів господарювання з виплат заробітної плати найманим робітникам та її оподатковування, виявляються ті СГД, де не виплачують заробітну плату або виплачують у розмірі менше законодавчо встановленого мінімального рівня.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.