Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Податківці привітали учнів з Днем знань

01.09.2011, Просмотрено: 3374, Категория: Культура, Комментарии: 0
Податківці привітали учнів з Днем знаньШвидко пролітають незабутні шкільні роки і залишаються в пам’яті кожного на все життя. Набуті знання, перший життєвий досвід - це ті краплини, які необхідні кожній людині.

День знань
– це частинка шкільного життя, до якого причетні всі, в тому числі податківці.

Першого вересня із святом – Днем знань, початком навчального року представники Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції привітали учнів навчальних закладів Сміли: загальноосвітніх шкіл № 1, 3, 4, 11, гімназії ім. Сенатора, природничо-математичного ліцею.

Виступаючі бажали учням натхнення в навчанні, плідної праці протягом всього навчального року, а шановним педагогам - творчих успіхів, великого терпіння в нелегкій праці, всім міцного здоров’я.

Заступник начальника інспекції Світлана Бойко разом з депутатом обласної ради Наталією Горбенко провели відкритий урок для учнів в податковому 11-му класі ЗОШ № 3.

Також Світланою Бойко проведено відкритий урок для учнів IV-го курсу підшефного природничо-математичного ліцею.

<br />
Також Світланою Бойко проведено відкритий урок для учнів IV-го курсу


Допитливі старшокласники уважно вислухали гостей-викладачів та отримали відповіді на питання, які їх цікавили в частині застосування норм Податкового кодексу України.

Хочеться вірити, що радісні хвилини урочистостей надихатимуть учнів та педагогів на плідну працю на весь навчальний рік і це стане ще одним кроком виховання в молоді високої податкової культури на шляху до Євроатлантичної інтеграції.Відділ масово - роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.