Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Податківці Смілянщини проводять інформаційні рейди на ринках міста

16.03.2012, Просмотрено: 1258, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Податківці Смілянщини проводять інформаційні рейди на ринках містаЩосереди та щоп’ятниці працівники відділу оподаткування фізичних осіб спільно з відділом масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Смілянської ОДПІ проводять рейди з роз’яснення податкового законодавства, пов’язаного з деклараційною кампанією на ринках міста.

Серед громадян розповсюджуються інформаційні листівки та пам’ятки щодо обов’язку декларування доходів та права на податкову знижку. Адже метою декларування є не лише сплата податку до бюджету, а й повернення платникам податків певної суми податку, сплаченої з їх заробітної плати протягом попереднього року.

Громадян запрошують завітати до податкової інспекції та виконати свій конституційний обов’язок та/або скористатися своїм правом щодо часткового відшкодування витрат. Адже процвітання держави в значній мірі залежить від свідомого ставлення місцевих жителів до виконання своїх обов’язків - задекларованих та сплачених сум до місцевого бюджету.

Мешканці м.Сміла та Смілянського району можуть подати декларацію до Смілянської ОДПІ та отримати консультації з питань декларування (каб.№123) або за тел. 4-25-34.

Працівники податкової інспекції працюють з подовженим робочим днем та чергуванням по суботах до 16-00 год.

Дякуємо за своєчасно подану декларацію!

Крім того звертаємо вашу увагу, що з метою подолання корупції в органах ДПС та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність під егідою Голови Державної податкової служби України Олександра Клименка працює цілодобова телефонна лінія „ПУЛЬС ПОДАТКОВОЇ” за телефоном (044) 284-00-07.

ВМРР та ЗГ Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.