Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Податковий кодекс України можна завантажити в форматі Word

10.12.2010, Просмотрено: 4155, Категория: Общество, Комментарии: 0
Податковий кодексУ Україні 4 грудня опублікований Податковий кодекс. Акт представлений у друкованому виданні "Голос України", на 56 сторінках видання (№ № 229-230 від 4 грудня 2010).

Відразу в "Глас Україна" опублікований закон України "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у взаємозв'язку з прийняттям Податкового кодексу України".

Заздалегідь прем'єр-міністр-міністр України Микола Азаров оголосив в ефірі телеканалу "Інтер", ніби Податковий кодекс 1 січня 2011вступить в силу. М. Азаров що, ніби вважає Податковий кодекс великий перемогою. Згідно його думку, будь-який зобов'язаний володіти перевагу на помилку, а обов'язок уряду полягає в тому, щоб поправити дані помилки.

3 грудня Президент України Віктор Янукович поставив свій підпис в Податковий кодекс України, а ще закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у взаємозв'язку з прийняттям Податкового кодексу України".Днем раніше, 2 грудня, ВР знайшла новеньку редакцію Податкового кодексу України з урахуванням послуг Президента.

Підкреслимо, власними змінами ВР відклала розряд положень Податкового кодексу, які, по переконанню Президента, не дотримуються конституційні права і свободи людей, в тій кількості презумпцію невинності, гарантії охорони городянами власних прав і свобод,перевагу приналежності та ведення підприємницької діяльності,а ще які вносять дисбаланс в права і повинності платників податків та здійснюють контроль органів.

Не рахуючи такого, ВР дала перевагу маленькому коммерціалу обирати в такий-сякий формі, картонній або електронною, давати податкову звітність (великий і звичайний бізнес зобов'язані стануть давати її в електронному вигляді).

У власних поправках В.Янукович ще залишив у відсутності конфігурацій діяльну систему спрощеного оподаткування в новоспеченому Податковому кодексі.

«Відповідний положеннями кодексу порушуються загальновизнаних мірок працює Конституції України умовно гарантування права на підприємницьку активність, постачання державою охорони конкурентній боротьбі у підприємницькій діяльності (замітка 42),по недопущенню звуження змісту та розміру наявних прав і свобод при прийнятті нових законів (замітка 22).Для запобігання таких ризиків вважаю за потрібне зберегти діяльну спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів невеликого підприємництва і раджу голову 1 розділу XIV (особливі податкові режими, спрощена система) кодексу турнути », - наголошується в акті.

Ще по п.7 підрозділу 10 завершальних положень Податкового кодексу України з-за пошкодження податкового законодавства в період з 1 січня 2011 р. по 30 червня 2011 враховується штраф в обсязі 1 грн.

Пригадаймо, 2 грудня у ВР надійшли 25 сторінок послуг Президента до Податкового кодексу, а ще на 9 сторінках - приписи по внесенню змін до законів про внесення змін у взаємозв'язку з прийняттям Податкового кодексу. 30 листопада ц.р. Президент України ветував Податковий кодекс.

nalog_kodex.rarПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.