Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Податковий "урожай" на Смілянщині - виявлено 248 не оформлених найманих працівників

13.09.2012, Просмотрено: 1426, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
При проведенні рейдів у сільгоспвиробників району Смілянською ОДПІ виявлено 248 не оформлених найманих працівників. У ході проведення І етапу операції «Урожай-2012» легалізовано 851,1 тис грн. заробітної плати сільгоспробітників.
На території району виявлено 46 громадян – одноосібників, які отримали в минулому році близько 132,00 тис грн. доходів від продажу неподатковим агентам сільськогосподарської продукції. Продукція була вирощена на земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства. Таких громадян залучено до декларування отриманих доходів.

Податковий "урожай" на Смілянщині


Під контролем надання громадянами послуг з оранки та культивації присадибних ділянок у м. Сміла та по Смілянському районі. У результаті залучено до декларування доходів по оранці 4 громадянина. Отримано дохід 8,0 тис. грн. Сплачено 1,2 тис. грн. ПДФО.

У результаті дій працівників Смілянської ОДПІ до місцевого бюджету району додатково надійшло 570,1 тис грн. податку на доходи фізичних осіб.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.