Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Попередимо епідемію

20.12.2010, Просмотрено: 1263, Категория: События, Комментарии: 0
Попередимо епідеміюПро ситуацію із захворюваності на грип та ГРВІ в місті йшлося на засіданні оперативного штабу з реагування на ситуацію з розповсюдження грипу та ГРВІ. Щоб попередити хвилю епідемії, що шириться Україною, у Смілі ухвалено ряд профілактичних заходів.

За минулий тиждень на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 684 особи, інтенсивний показник склав 108,1 на 10 тис. населення, що на 54,5% вище в порівнянні з пороговим значенням. Продовжує реєструватися захворюваність дітей навчально-виховних закладів.

Згідно рішення НПК міськвиконкому від 17.12.2010 №11:

- Ввести обмежувальні заходи щодо профілактики захворюваності на грип та ГРВІ в лікувальних, дитячих навчально-виховних закладах, на об’єктах епідризику та серед населення міста при проведенні культурно-масових і спортивних заходів з великим скупченням людей.

- Взяти під особистий контроль роботу керівників відповідних служб підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, з питань забезпечення необхідного температурного режиму в дитячих та освітніх закладах, лікувально-профілактичних установах, житлових приміщеннях, на транспорті, проведення імунізації працівників у зазначених колективах.

- Невідкладно забезпечити готовність лікувально-профілактичних закладів міста до роботи в умовах ускладнення епідситуації з грипу та ГРВІ. та ін.

Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.