Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Припинено діяльність перевізнка-нелегала.

14.01.2011, Просмотрено: 1650, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 2
Припинено діяльність перевізнка-нелегала.Співробітниками податкової міліції м. Черкаси виявлено та припинено незаконну діяльність жителя м. Шпола Звенигородського р-ну, який, використовуючи власний мікроавтобус, надавав громадянам послуги з перевезення маршрутом Шпола-Сміла-Черкаси-Сміла-Шпола.

Важливо, що даний факт правоохоронцями виявлено під час новорічних та різдвяних свят, коли наші співгромадяни більше переймаються наявністю вільних місць у так званих «маршрутках» та можливістю вчасно добратися до святкового столу, аніж власною безпекою. Виявлений «перевізник» був не лише не зареєстрованим, як суб’єкт підприємницької діяльності, а й не мав відповідної ліцензії на даний вид діяльності, отже, не ніс ніякої відповідальності в разі виникнення надзвичайних подій на дорозі. Зважаючи на ожеледицю, мороз, стан дорожнього покриття та самої «маршрутки», такі подорожі могли б мати для її пасажирів небезпечні наслідки.

Наразі приймається рішення щодо виду та міри відповідальності псевдоперевізника.

Шановні жителі Черкаської області, будьте уважними, адже виявити таких горе-водіїв може й пересічний громадянин, який перед поїздкою поцікавиться в перевізника наявністю всіх дозвільних документів на перевезення. В разі відсутності такої документації, Ви зможете вберегти не лише себе та своє здоров’я, а й, можливо, інших, менш уважних пасажирів.

Перший заступник голови керівник управління податкової міліції ДПА в Черкаській області С.О. ВіннікПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.