Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Проблеми із сміттям - хто винен?

27.12.2010, Просмотрено: 1807, Категория: События, Комментарии: 1
Проблеми із сміттям - все тільки починається"Грінко" - компанія знаходиться в Черкасах і яка спеціалізується по вивезенню сміття в м. Черкаси та м.Сміла, котрий день з невідомих причин припинила свою роботу.

За словами в.о. директора департаменту житлово-комунального комплексу міськвиконкому Василя Старікова, "Грінко" обслуговувало близько 100 житлових будинків (переважно ЖБК та ОСББ ), а також з два десятки комерційних структур( такі як "Фуршет, "Прем'єр" и т.ін.).

­– Компанія припинила вивозити сміття. Місто Сміла повністю обслуговується "Грінко". Зараз ми пропонуємо людям звертатися за допомогою у вивезенні сміття до комунального підприємства "Черкаська служба чистоти", до фірм "Ремондіс" та "Українська екологія", які мають достатньо техніки та можливостей, – зазначає Василь Старіков.

Проблеми із сміттям - все тільки починається


На сьогодні вдалося частково розв’язати цю проблему. Близько 13 "старих" клієнтів "Грінко" переуклали угоди з іншими операторами вивезення сміття. Спроби представників влади вийти на представників "Грінко" у Черкасах поки не дають результатів – ніхто не бере слухавку, а офіс фірми зачинений.

Василь Старіков радить тим, хто вже сплатив сміттєвій компанії наперед, звертатися до суду щодо відшкодування збитків.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.