Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Продаж легкових автомобілів, мотоциклів та мопедів не підлягає оподаткуванню

03.12.2012, Просмотрено: 2538, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянська ОДПІ повідомляє, що Законом України від 02.10.2012 №5413-VI внесено зміни до Податкового кодексу України та удосконалено порядок оподаткування при відчуженні транспортних засобів.

Так, згідно внесених змін, з 1 січня 2013 року дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню (діючий порядок передбачає сплату податку з такого доходу за ставкою 1  %)
.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

Дохід від продажу транспортних засобів, визначатиметься виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості.

На відміну від діючого порядку (дохід визначається виходячи з його оціночної вартості), платнику податків надано право самостійно обрати один із способів визначення вартості відчужуваного майна, а саме: або використати оціночну вартість, або використати середньоринкову вартість.

Крім цього, Законом №5413 внесено зміни до Декрету про державне мито та значно зменшено ставки державного мита за посвідчення договорів відчуження транспортних засобів: 17 грн. – при відчуженні дітям, одному з подружжя, батькам та 85 грн. – при відчуженні іншим особам.

Зазначені зміни щодо справляння державного мита наберуть чинності з 04.12.2012р.

Сектор взаємодії із ЗМІ та
громадськістю Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.