Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Профілактичний марафон

08.12.2010, Просмотрено: 1514, Категория: Общество, Комментарии: 0
Профілактичний марафонПрофілактичний марафон присвячений Всесвітньому Дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми, який стартував ще в листопаді , завершився акцією «Життя заради життя». Марафон відбувся за ініціативи Смілянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У ньому взяли участь студенти , учнівська молодь та молодіжні громадські організації міста.

Під час марафону проведено круглі столи «Дві сторони «позитивного» життя» спрямовані на протидію ВІЛ-інфекції/СНІДу та зменшення рівня дискримінації до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, тренінги з пропаганди безпечної сексуальної поведінки серед молоді , семінари по забезпеченню підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД дітей, молоді та сімей у нашому місті.

Отже наш профілактичний марафони виявився надзвичайно актуальним і значно підвищив рівень занепокоєності проблемою ВІЛ/СНІД серед молоді, що дає надію на те, що завтра саме їх обмине проблема даної хвороби .

Підсумком місячного марафону стала акція «Життя заради життя» , яка закінчилась масовим фотографуванням учасників акції з пересічними громадянами із закликом бути толерантними і не допускати будь - якої дискримінації по відношенню до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

На закінчення акції
- хвилина мовчання у знак солідарності з проблемою ВІЛ/СНІД в Україні.

Мар’яна Пирог, головний спеціаліст ЦСССДМ.
smila.ck.ua
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.