Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Резонанс: Викрито городищенське підприємство, керівництво якого використовувало 39 трудівників - нел

24.06.2011, Просмотрено: 1534, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Коломієць В.В.Нещодавно працівники ДПА в Черкаській області виявили городищенське підприємство (вид діяльності – виготовлення дитячих солодощів), на якому працювало 39 не оформлених працівників. За поясненнями "нелегалів" та власне директора підприємства, працівники дійсно не були оформлені на роботу, так як знаходяться на випробувальному терміні на підприємстві, а також їм дійсно виплачувалися не оподатковувані доходи у вигляді заробітної плати від 160 до 1000 грн. на місяць, залежно від об'єму виконаних робіт та графіку роботи.

Загалом трудівники отримали заробітну плату в сумі 31,1 тис.грн. До порушників будуть вжиті передбачені законом заходи.

Коментуючи результати перевірки, перший заступник голови ДПА в Черкаській області Володимир Васильович Коломієць нагадав: в рамках обласної акції "Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення" тривають у посиленому режимі перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання ними чинного податкового законодавства при виплаті заробітної плати робітникам та службовцям. Їхні результати вражають. Незважаючи на низку роз’яснювальних, просвітницьких та упереджувальних заходів, які податківці проводять спільно з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, журналістами ЗМІ, сумлінними платниками податків і дітьми – майбутніми сумлінними платниками, - окремі працедавці і працівники порушують закон.

З початку року в області виявлено 8213 випадків використання незареєстрованих найманих працівників, які отримували тіньові доходи, за результатами легалізації доходів в сумі 8727,5 тис. грн. до бюджету надійшло 1,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Також було виявлено 747 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації та залучено їх до державної реєстрації із сплатою 113,2 тис. грн. податків

В.В.Коломієць підкреслив: "Я хочу, щоб усі – від мала до велика пам’ятали, що легальна зайнятість, реальна заробітна плата і податки з цієї зарплати – це закон. Закону треба дотримуватися. Ми проводимо значну роботу з легалізації зайнятості і заробітних плат в регіоні. У ДПА в Черкаській області працює спеціальний телефон довіри за номером 33-91-17. За понад рік ми відновили право понад 18 тисяч черкащан на законну працю, отримання реальної заробітної плати і соціальний захист. Проте наших зусиль не достатньо. Це треба робити, як кажуть, усім миром. Адже кожен, у тому числі й порушники, добре усвідомлює: майбутнє України – за чесною працею і чесною сплатою податків".

Перший заступник голови ДПА в Черкаській вкотре наголосив, що зарплата "у конвертах" - це робота без гарантії, а майбутнє - без пенсії. Кожен трудівник має бути зацікавленим, щоб кожна гривня виплачувалася йому офіційно. І ось чому. Недоотримані місцевими бюджетами суми податку з доходів фізичних осіб не дають змогу в повному обсязі та своєчасно виплачувати пенсії, заробітну плату, фінансувати дошкільні та учбові заклади, лікарні, дитячі будинки, здійснювати підтримку малозабезпечених верств населення. Проте головна небезпека «тіньової» зарплати, як і «тіньової» зайнятості, полягає не лише у тому, що бюджет недоотримує кошти. Працівник, який отримує зарплатню неофіційно, беззахисний перед роботодавцем і залежить від нього. До того ж він чинить серйозне правопорушення - ухилення від оподаткування. "Тож, шановні громадяни, які на сьогодні є "трудовими нелегалами", - НЕ ДАЙТЕ, через власну байдужість й мовчазну бездіяльність, позбавити себе соціальних благ, забезпечте собі старість та не дайте зробити себе порушниками законодавства! Щодо керівників підприємств, які нехтуючи попередженнями, намагатимуться використовувати працю нелегалів, - ми вестимемо з ними досить жорстку розмову і вживатимемо усі передбачені законом заходи впливу".

ДПА в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.