Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Результат боротьби смілянських податківців с зарплатою в конверті.

08.12.2010, Просмотрено: 1357, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянська ОДПІЗ початку року Смілянськими податківцями в рамках операцій Бюджет та Легалізація виплати заробітної плати і зайнятості населення виведено з тіні зарплати в конверті на суму 669, 7 тис гривень.

Це стало результатом перевірок 2327 суб’єктів господарювання, в яких виявлено 798 порушень.

Окрім того легалізувалося 803 найманих працівники, а 203 громадянина після проведеної роботи зареєструвалися як суб’єкти господарської діяльності.

В доход бюджету донараховано більше 131 тисячі гривень єдиного податку, 9,4 тисячі гривень фіксованого податку, більше 50 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.

Суб’єкти господарської діяльності відчувають простійний контроль з боку податкових органів, але, не зважаючи на це, продовжують допускати порушення, мотивуючи значними розмірами відрахувань внесків до Пенсійного фонду. Дана мотивація не є достатньо виправданою, адже при досягненні пенсійного віку кожен громадянин надіється отримати якомога більший розмір пенсії. А без відрахувань не може бути і виплати, тому, перш за все, кожна наймана особа зацікавлена працювати офіційно.

Про порушення роботодавцем умов прийняття на роботу та виплати заробітної плати неофіційно можна повідомити податкову інспекцію по телефону довіри за номером 4-43-47.

Пильність самих осіб, які працевлаштовуються до роботодавця захистить їх від подальших непорозумінь щодо нарахування пенсії по досягненню такими особами пенсійного віку.


Відділ
масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.