Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Розпочалась судова справа щодо кредитних спілок Імперія, Експресія та Лідер Плюс.

10.12.2010, Просмотрено: 3032, Категория: Нет категории, Комментарии: 0
Розпочалась сода справа щодо кредитних спілок Імперія, Експресія та Лідер Плюс.На території Черкаської області правоохоронці викрили протизаконну діяльність кредитних товариств «Імперія», «Експресія» та «Лідер Плюс».

Нагадаємо, філіали цих кредитних спілок також знаходилися в м. Сміла, у самому центрі міста - готель "Сміла".

Як повідомляють у відділі громадських зв'язків Черкаського УМВС, протягом двох років співробітники цих фінансових організацій залучали до участі жителів міста і області: пропонували вносити свої кошти на депозитні рахунки кредитних товариств в якості внесків і гарантували високі відсотки після закінчення терміну вкладу.Щоб увійти в довіру до клієнтів, фінансові установи спочатку вчасно виплачували відсотки. А починаючи з 2008 року, шахраї почали годувати клієнтів порожніми обіцянками. Свої зобов'язання організатори кредитних товариств виконувати і не думали, привласнивши всі заощадження клієнтів.

Ошукані громадяни звернулися до правоохоронних органів. Співробітники міліції нарахували близько 2300 потерпілих. Слідство у даній справі тривало 14 місяців, після закінчення якого посадовим особам кредитних товариств пред'явлено звинувачення і 250 томів кримінальної справи.Під час проведення слідства було арештовано майно обвинувачених на суму 15 млн гривень.

Що стосується повернення грошових коштів вкладникам, то начальник відділу з розслідування особливо важливих справ Слідчого Управління у Черкаській області пояснила,що відразу після розгляду справи в суді його рішення буде направлено до Державної виконавчої служби для подальшого впровадження.

Пам'ятка:

Проблемні кредитні спілки (КС) знайшли новий спосіб вирішення своїх проблем і перекладання їх на плечі вкладників. Їм тепер пропонують своєрідний бартер: вкладник відмовляється від застряглого в КС депозиту і відсотків по ньому, а натомість отримує право вимагати аналогічну суму з позичальника союзу.Оформляється ця угода так званим договором переуступки права вимоги або про переведення боргу, за яким позичальник стає боржником не КС, а вкладника. При цьому позичальник і новий кредитор (вкладник) можуть узгодити між собою зручний обом графік платежів.

Юристи говорять, що схема непогана. Більш того, вона дає вкладникові більше шансів повернути гроші, ніж судова тяганина з КС.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.