Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Розвиток молоді – розвиток України

16.06.2011, Просмотрено: 2045, Категория: Культура, Комментарии: 0
Розвиток молоді – розвиток УкраїниВажливим напрямом діяльності працівників Смілянської ОДПІ є турбота про підростаюче покоління. Адже діти – це найдорожчий скарб та наше майбутнє. А інвестиції в молоде покоління – це гарний внесок в розвиток нашої країни.

Так, 8 червня 2011 року для учнів Гімназії ім. Сенатора (ЗОШ №14) працівниками відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян на чолі з начальником відділу Жуком В.М. та заступником начальника інспекції – начальником управління оподаткування фізичних осіб Бойко С.Ф. проведено екскурсію в приміщенні податкової служби. Світлана Федорівна розповіла дітям про важливу місію податкової – наповнення місцевого та державного бюджетів, а також відповіла на їх запитання. Цікавою для дітей виявилась історія про створення та розвиток податкової інспекції, а також про історію оподаткування з давніх часів й до наших днів, про визначну подію в податковій системі України – прийнятті Податкового кодексу. Світлана Федорівна відмітила, що саме прийняття Кодексу є важливою умовою інтеграції України до країн Європейського Союзу.

Приємно відмітити, що серед дітей виявились бажаючі отримати професію податкового інспектора, а податківці в свою чергу пообіцяли допомагати їм.

Відділ масово-роз'яснювальної роботи
та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.