Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Ще одна перемога смілянської чемпіонки з вільної боротьби

15.01.2011, Просмотрено: 2606, Категория: Спорт, Комментарии: 1
Ще одна перемога смілянської чемпіонки з вільної боротьби


Завдяки своїй любові до спорту Аня неодноразово була переможницею змагань на Кубок України серед дорослих, виборола І місце на Міжнародному турнірі з вільної боротьби на призи олімпійського чемпіона Олександра Медведя, посіла І місце у чемпіонаті Черкаської області серед дорослих. Переможні місця вона здобувала на обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Незважаючи на свій молодий вік та завдяки наполегливим тренуванням, яким Аня відводить переважну більшість свого часу дівчина вже є майстром спорту. Цього року чемпіонка з вільної боротьби порадувала нас ще й п’ятим місцем на молодіжному чемпіонаті світу в Будапешті та була сьомою на студентському чемпіонаті світу в Італії.

Наполегливості, терпіння та неабиякої витримки і сили волі потребує вільна боротьба, адже цей спорт призначений лише для сильних духом і тілом людей. Аня навчається мудрощам справжньої боротьби у Петра Михайловича Кисленка і вдосконалює свої знання в інституті фізкультури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Нещодавно Аня Старигіна стала чемпіонкою ІІ Всеукраїнських студентських ігор, які проводилися у Білій Церкві. Смілянська борчиня вправно обійшла своїх суперників, за що й отримала І переможне місце. Це ще одна нагорода до когорти успіхів дівчини.

Посприяли здійсненню поїздки нашої борчині до Білої Церкви міський голова Вадим Решетняк, керівництво Смілянського цукрового комбінату та керівник газового господарства міста Володимир Старик.

http://smila.ck.ua/
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

avatar
Журналисты
Цитировать

Angelina написал(а):

16.01.2011 | ICQ: ---
молодец ... есть же интузиасты

--------------------

Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.