Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Щорічна зустріч з опікунами

01.12.2010, Просмотрено: 2571, Категория: Общество, Комментарии: 0
Щорічна зустріч з опікунами Щороку служба у справах дітей організовує та проводить зустріч опікунів, піклувальників з представниками структурних підрозділів міськвиконкому, що опікуються проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На зустріч також були запрошені соціальні педагоги навчальних закладів міста, а також підопічні діти, які досягли творчих успіхів та досягнень, підготували на виставку роботи з образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та номери художньої самодіяльності.

Начальник служби у справах дітей Незнанова Н.О. ознайомила присутніх з результатами роботи служби у справах дітей щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, станом утримання, навчання, виховання, оздоровлення та працевлаштування дітей цієї категорії, які проживають в опікунських сім’ях.

Перед присутніми виступила завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей Шуригіна О.В., яка розповіла про дотримання опікунами та піклувальниками вимог чинного законодавства щодо утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також свої інформації щодо роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, до опікунів донесли Череп В.І. – начальник відділу сім’ї та молоді, Кончаківська З.М. – завідувач відділу соціальної роботи ЦСССДМ, Кулікова В.М. – головний лікар-педіатр дитячої поліклініки, Шевченко В.М. – методист відділу освіти, Ладна С.М. – заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення.

З цікавістю присутні переглянули підготовлені дітьми виступи: Папуша Владислав (опікун Верхогляд Зоя Миколаївна) разом з Мельниченко Анастасією виконали бальний танець, Пільтяй Олександр (опікун Вовченко Віктор Вікторович) прочитав свої власні вірші, Бєлік Дарина (опікун Полчаєва Вікторія Петрівна) виконала на фортепіано «Баладу» Паур Одаліно та танець «Джайф», Тищенко Людмила (опікун Гурняк Наталія Іванівна) виконала пісню «Рідний край».

На виставку свої роботи підготували: Папуша Владислав, який не тільки гарно танцює, а і любить малювати простим олівцем. На виставці були його малюнки звірів, виконані тільки простим олівцем. Вишивку хрестиком надала Лавренова Юлія (опікун Фісенко Олександра Сергіївна). Аплікацію з природного матеріалу виконав Бойко Максим (опікун Бойко Сергій Віталійович), а аплікацію з соломки - Красніков Максим (опікун Бевз Лариса Миколаївна) та Карпенко Володимир (опікун Карпенко Олена Іванівна). Бука Анна намалювала малюнок фарбою «Троянда» (опікун Горай Валерій Павлович). Булавка Тетяна (опікун Мішин Ігор Юрійович) розповіла про відвідування гуртка «Перукарське мистецтво» та показала своє вміння моделювати зачіски.

Всі ці діти отримали подарунки від служби у справах дітей, а опікуни - подяки за щиру любов, безмежне терпіння, тепло душі, створення умов для виховання, розвитку та розкриття талантів і здібностей підопічних дітей. Подяки також отримали соціальні педагоги шкіл №1 та №10 Линник Світлана Василвіна та Бондаренко Олена Леонідівна за щедрість душі, милосердя, розуміння проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх прав.

Наталія Незнакова, начальник служби у справах дітей
Джерело: Офіційний сайт Смілянської міської радиПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.