Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Сергій Тулуб, Валерій Черняк і Наталія Горбенко підготували депутатам 5-ти кілограмову пропозицію

04.05.2011, Просмотрено: 2240, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Сергій Тулуб, Валерій Черняк і Наталія Горбенко підготували депутатам 5-ти кілограмову пропозиціюПід час п'ятої сесії Черкаської обласної ради, поза затвердженим порядком денним, голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк підписали внесену депутатом, головою постійної комісії праці та соціального захисту населення Наталією Горбенко пропозицію про добровільну опіку депутатів усіх рівнів над пам'ятками Великої Вітчизняної війни в Черкаській області.

В документі також зазначено, що треба підготувати закріплені за депутатами пам'ятки до відзначення Дня Перемоги – 9 травня 2011 року та опікуватися закріпленими за депутатами пам'ятками постійно, незалежно від визначних дат і до наступних виборів депутатів.

- Сподіваюсь, що депутати відповідально поставляться до пропозиції і не тільки відвідають пам'ятки, а й докладуть всіх зусиль, щоб відремонтувати об'єкти, де потрібно, облаштувати привабливий зовнішній вигляд. – сказав Сергій Тулуб. – Якщо навіть комусь із депутатів пощастить отримати в опіку пам'ятку в задовільному стані, то зверніть увагу на благоустрій – побільше квітів.

Нагадаємо, що пропозицію закріпити депутатів за кожною пам’яткою присвяченою подіям Великої Вітчизняної війни Черкаської області зробив депутату Наталії Горбенко.

- Сергій Борисович, рекомендував депутатам активізуватися у сфері збереження пам'яті про події 1941-1945 років, - розповіла Наталія Горбенко. – Спочатку планувався розподіл тільки між депутатами обласної ради, але згодом дійшли висновку, що тільки комплексно і силами депутатів усіх рівнів можливо покращити стан пам'яток.

Пропозицію вручну набирали помічники депутата обласної ради, голови постійної комісії праці та соціального захисту населення Наталії Горбенко. Роздрукований на папері документ має обсяг 851 сторінку і вагу 5 кілограмів. У пропозиції вказано 1398 пам'яток з усієї Черкащини.

До 1 травня районні списки відповідальних можна буде переглянути на офіційних сайтах Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради. Окрім прізвищ, ім'я, по-батькові депутатів та голів списки містять контактні телефони.

Черкащани зможуть зателефонувати і нагадати депутату про стан тієї чи іншої братської могили, пам'ятника або пам’ятного знаку. Якщо пропозиція не покращить ситуацію зі станом пам'яток ВВв, то голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб радить телефонувати на «гарячу лінію» – 0 (472) 32-23-57, 45-32-14. «Невідповідальним» депутатам рекомендуватимуть покращити виконання своїх депутатських обов'язків.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.