Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Сервіс "швидка податкова допомога" для колегії підприємців - чергове засідання

27.02.2012, Просмотрено: 1717, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Питання нарахування та сплати плати за землю стало основною темою чергового засідання громадської організації Колегія підприємців міста Сміли в рамках сервісу "швидкої податкової допомоги".

Сервіс "швидка податкова допомога" для колегії підприємців


Підприємців турбує питання значно високого розміру грошової оцінки землі, затвердженого депутатами місцевої ради. Адже у зв’язку з цим деяким суб’єктам господарювання доведеться сплачувати за землю плату, яка у чотири рази вища минулорічної.

Заступник голови комісії з проведення реорганізації Смілянської ОДПІ, заступник начальника Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Антон Царюк який взяв участь у засіданні, пояснив порядок нарахування та правильність затвердження ставок податків, а також нормативної оцінки землі відповідно до норм Податкового кодексу України. Ним було надано інші роз’яснення в частині податкового законодавства.

Сервіс "швидка податкова допомога" для колегії підприємців


Перший заступник Смілянського міського голови Михайло Коваленко запевнив учасників засідання про перегляд грошової оцінки землі в сторону зменшення на найближчому засіданні депутатів місцевої ради.

Порозуміння представників місцевої ради з громадськістю є позитивним питанням на шляху Європейської, Євроатлантичної та інтеграції України в НАТО.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.