Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Школа досі без тепла

02.11.2016, Просмотрено: 1109, Категория: Общество, Комментарии: 0
У селі Велика Яблунівка тамтешні учні – на додаткових канікулах. Бо в школі немає тепла. Аби більше сотні школярів не стукали на уроках зубами, їм продовжили канікули. А все тому, що у школі поміняли газові котли, а документи на їх підключення поки що у стадії підготовки.

Школа досі без тепла

У навчальному закладі кажуть, що старі котли, котрі були поставлені у котельні тільки у 2005 році, школу повністю влаштовували, бо гріли добре.
–Котли були потужні, для чого їх було замінювати, не можу зрозуміти, – це підтверджує і голова сільської ради Тетяна Комнатна.
–Нам вистачало навіть одного котла, бо він добре обігрівав приміщення. Ми рідко другий включали, – пояснює ситуацію директор Великояблунівської школи Олександр Іщенко.

І додає, чому виникла ідея замінити ці котли, він не знає. Вирішувалося наверху. Мова про їх заміну завелася на початку літа. У райдержадміністрації та в районній газовій службі вирішили, що в школу треба поставити економніші котли за ті, які є. Словом, зробили проект реконструкції, старі котли вирізали, закупили нові і бригада ПП «Кодрад» ці котли поставила.

–Роботу виконали якісно, от тільки оформлення документації не було вчасно зроблено. Тож наша школа досі без тепла, – бідкається директор.
Як пояснює начальник відділу освіти Смілянської райдержадміністрації Ірина Хроменко, реконструювати шкільну котельну вирішили через те, що на двох старих котлах, потужністю по 100 кВт, треба було ставити комерційний вузол обліку газу, як того вимагала газова служба. Бо без такої заміни котельню не запустили б. Це виливалося у 400 тис. грн. Тож вирішили замінити на два нові котли по 64 кВт із звичайними, не комерційними, лічильниками. І це обійшлося дешевше – у 100 тис. грн.

–Перед реконструкцією була створена спеціальна комісія, куди увійшли районні фахівці та газовики, які й вирішували, який краще варіант обрати для економії газу, – пояснює пані Ірина.
Вона каже, наразі кожен день починається з питання тепла у Великояблунівській школі і сподівається, що найближчими днями школа буде з теплом.

Людмила ВАНІНА
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.