Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 "Швидка податкова допомога" людям похилого віку

21.10.2011, Просмотрено: 1710, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
\"Швидка податкова допомога\" людям похилого віку19 жовтня 2011 року представниками податкової інспекції на чолі з начальником відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Василем Миколайовичем Жуком в рамках сервісу «Швидка податкова допомога» проведено зустріч з директором територіального центру соціального обслуговування Смілянського району Оксаною Володимирівною Фендюр.

Особливістю роботи даного Центру є те, що переважна більшість осіб, які обслуговуються - це люди похилого віку, в яких не має можливості виїжджати до міста для вирішення виникаючих питань. Оксана Володимирівна зазначила, що крім соціально - побутових проблем в населення є питання пов’язані з оподаткуванням: щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, по платі за землю, оподаткування доходів від оренди розпайованого майна та оподаткування спадщини. Василь Миколайович надав змістовні відповіді на вищезгадані питання та надав пам’ятки, листівки з даної тематики для розповсюдження серед населення.


Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.