Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 "Швидка податкова допомога" в Мельниківці

25.08.2011, Просмотрено: 2469, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
\"Швидка податкова допомога\" в Мельниківці16 серпня смілянські податківці на чолі з начальником ОДПІ Максимом Криштопою та першим заступником начальника Вікторією Шевченко в рамках сервісу «Швидка податкова допомога», спільно з представниками райдержадміністрації, Смілянського відділення Держкомзему, районного відділення Пенсійного фонду, взяли участь у сходці мешканців села Мельниківка.

Громадянам роз’яснено новини податкового законодавства щодо застосування норм Податкового кодексу України в частині сплати податків населенням, висвітлено завдання податкових органів області в рамках акції «Легалізація заробітної плати і зайнятості» та операції «Урожай», результати перевірочної роботи в рамках цих заходів.

Для обладнання у сільській раді стенду «На часі – Податковий кодекс» вручено графік особистого прийому громадян посадовими особами Смілянської ОДПІ, повідомлення про роботу консультаційного центру, нагадування про сплату податку за землю громадянами, пам’ятку для власників сільськогосподарської продукції, місцевих рад, бухгалтерів та підприємців «Про порядок отримання власниками сільгосппродукції Довідки форми 3ДФ та про єдиний номер «телефону довіри».

\"Швидка податкова допомога\" в Мельниківці


Будь-який мешканець села при необхідності може скористатися вищезгаданою інформацією безпосередньо в сільській раді.
Під час виїзду до Мельниківської сільської ради начальником податкової інспекції Максимом Криштопою проведено виїзний особистий прийом.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.