Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 "Швидка податкова допомога" в Сунках

12.09.2011, Просмотрено: 1587, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
\"Швидка податкова допомога\" в СункахПредставники податкової інспекції на чолі із заступником начальника Смілянської ОДПІ – начальником управління оподаткування фізичних осіб Світланою Бойко разом з начальником міськрайонного управління Держкомзему у місті Сміла та Смілянському районі Азєром Мірзоєвим на початку вересня в рамках сервісу "Швидка податкова допомога" завітали до громади села Сунок.

Мешканцям Сунок роз’яснено останні законодавчі зміни та їх перспективи щодо питань продажу землі та оподаткування доходів в умовах Податкового кодексу України, висвітлено результати роботи податкової інспекції в рамках акції «Легалізація заробітної плати і зайнятості» та операції «Урожай».

"Швидка податкова допомога" в Сунках


"Швидка податкова допомога" в Сунках


"Швидка податкова допомога" в Сунках


"Швидка податкова допомога" в Сунках


Взято бліц-інтерв’ю у Наталії Карпенко – головного бухгалтера Сунківської сільської ради.

Взято бліц-інтерв’ю у Наталії Карпенко


На запитання: "Чи підтримуєте ви проведення податковою інспекцією акції "Легалізація найманих працівників та заробітної плати?" вона відповіла наступне:

- Для виконання кошторису сільської ради потрібні відповідні кошти. А щоб їх потратити - необхідно десь взяти. Сплата податку на доходи фізичних осіб, як і багатьох інших, здійснюється до бюджету громади безпосередньо за місцем реєстрації підприємств, їх підрозділів та приватних підприємців. Отже, чим більше таких осіб та їх найманих працівників зареєстровано офіційно, то і на більше коштів може розраховувати сільська рада. А для села кожна копійка має значення, тому легалізацію підтримую.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.