Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Сімейний затишок - піклування за дітей сиріт

14.12.2010, Просмотрено: 2943, Категория: Общество, Комментарии: 0
піклування за дітей сирітНайсучасніший дитячий будинок не замінить дітям затишок сім'ї. Добре, що сьогодні опіка стає найпоширенішою формою сімейного виховання. У місті 96 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, утримуються в 82 сім'ях опікунів та піклувальників. Серед цих дітей 36 – дітей-сиріт та 60 – дітей, позбавлених батьківського піклування.

В 13 опікунських сім'ях виховується по двоє підопічних дітей, а в сім'ї Вакуленко Олени Дмитрівни – 4 правнуків.

83 дітей навчаються в навчальних закладах міста: школах, технікумах, ЦППРК та спеціальній школі-інтернаті, інші - відвідують дошкільні навчальні заклади.

50% підопічних дітей виховуються в повних опікунських сім'ях, 50% - виховується одним опікуном. У 18 сім'ях підопічні діти виховуються разом з власними дітьми опікунів.

Аналіз вікової категорії опікунів та піклувальників свідчить, що майже 40 % (31 особа) – це люди поважного віку, яким 60 років і більше, 46% (38осіб) - віком від 40 до 60 років, 13 опікунів віком до 40 років.

Родинні стосунки збережені у 77 сім'ях (66 дітей виховують дідусі та бабусі, 22 – тітки та дядьки, 3- брат чи сестра). 5 дітей не перебувають у родинних стосунках з опікунами.

86% підопічних дітей (83 особи) отримують державну соціальну допомогу, 55% (53 особи) отримують пенсію по втраті годувальника, 4 дітей отримують пенсію по інвалідності, 13 дітей отримують аліменти.

За 38 дітьми закріплене житло. В оренду житло дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не здається.

За наслідками медичного огляду різні захворювання мають майже 70% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За останні роки серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, збільшилась кількість дітей, які мають інвалідність. Тому літнє оздоровлення має важливе значення для підтримки здоров’я таких дітей. 22 підопічних дітей оздоровлювалися в пришкільних таборах на базі шкіл, 24 – в санаторіях та таборах області, 9 – відпочивали в таборах та санаторіях за межами області («Артек», «Лазурне», «Трускавець»). Крім цього, 15 дітей разом з опікунами відпочивали на Чорному та Азовському морі, в Карпатах та відвідали Грузію.

Збільшилась кількість (а це 65  %)
дітей, які розвивають свої таланти в шкільних гуртках, займаються в позашкільних закладах, відвідують школу мистецтв, дитячо-юнацьку спортивну школу.

Випускниками минулого навчального року стали: 14 дітей, які закінчили 9 класів та 4, які закінчили 11 класів. З них 8 дев’ятикласників продовжили навчання в технікумах, 6 – продовжують навчатися в 10-класах. З випускників 11–го класу всі діти вступили на навчання у вищі навчальні заклади різних рівнів акредитації.

З посиротілих у місті протягом 2010 року дітей (майже 20) 90 % влаштовані під опіку в сім’ї родичів.

Наталія Незнанова, начальник служби у справах дітей Смілянського міськвиконкому.
http://smila.ck.ua/index.php?option=com_co...-57-02&Itemid=2
Теги: дети
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.