Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Складено перелік незавершених об'єктів будівництва в Смілянському районі

31.05.2011, Просмотрено: 1614, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Складено перелік незавершених обНа виконання п. 2 протоколу наради, яка відбулася 19 травня 2011 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Тихонова В.М. (доручення КМУ від 20.05.2011 № 11837/37/1-11) райдержадміністрацією складено вичерпний перелік незавершених об’єктів будівництва, зроблено аналіз можливості їх добудови (державні, місцеві бюджети, інші джерела).

Згідно з отриманими даними на території району розташовано 21 об’єкт незавершеного будівництва. Висновки щодо продовження будівництва та очікуваних строків введення в експлуатацію вказані в уточнених переліках. Можливість фінансування добудови об’єктів приватної власності визначається їх власниками.
За рахунок державного бюджету ведеться будівництво газопроводів с.Мала Смілянка - с. Куцівка (90 % готовності), с. Ковалиха (99 % ), с. Малий Бузуків (2 % ) та знаходяться в стадії незавершеного будівництва об’єкти ДГ "Еліта" - клуб в с. Миколаївка (85 % готовності), навіс (90 % готовності), ангар для пилорами (90% готовності) та артезіанська свердловина в с. Миколаївка (90% готовності). Всього 7 об'єктів.

Складено перелік незавершених об

До об’єктів приватної власності відносяться - 14 об’єктів. З них з готовністю 70 відсотків і вище – 9, від 30 до 70 відсотків – 3, до 30 відсотків – 2. Житлові будинки, вказані в переліку як об’єкти ВСК "Міжгір’я", функціонують, а у власників будинків оформлено право власності на нерухоме майно. У задовільному технічному стані знаходяться та використовуються власниками адмінкорпус ТОВ "Черкаський турборемонтний завод" в с. Балаклея, цех ТОВ "Пектин" в с. Сунки , агрохімлабораторія ВАТ "Лавр" в с. Миколаївка та млин СВК "Перемога" в с. Ковалиха.

Фото, інформація: Смілянська РДАПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.