Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Сміла без голови

16.04.2015, Просмотрено: 1886, Категория: События, Комментарии: 0
Тамтешній керманич міста Вадим Решетняк подав у відставку. Це сталося просто на сесії міської ради. Про це інформує видання "Сміляночка". На початку засідання депутати попросили Решетняка прозвітувати про його діяльність. У відповідь той зачитав свою заяву про дострокове звільнення та покинув сесійну залу. Слідом за ним склав повноваження і його заступник Юрій Студанс. Долю мерського крісла смілянські депутати вирішать уже завтра. На засіданні територіальної виборчої комісії.

Сміла без голови


Володимир Салов, депутат міської ради м. Сміла: "Ми не те, що підтримаємо, - ми однозначно за те, щоб цей голова вже покинув наше місто в кінці-то кінців, тому що роботи як такої в нього немає. Робота з його боку була на нулевому рівні: він то хворів, то десь у відрядженні був. Взагалі, місто поставив у такий стан зараз, що… Нам треба, щоб, справді, голова працював, а не тільки числився".vikka.ck.ua
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.