Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянська ОДПІ - підсумки за чотири місяці роботи

20.05.2011, Просмотрено: 1785, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянська ОДПІ - підсумки за чотири місяці роботиСмілянською об'єднаною державною податковою інспекцією підведено підсумки роботи за січень - квітень 2011 року щодо податкових надходжень платежів до бюджету.

Так, за 4 місяці цього року до бюджету надійшло майже 41,9 мільйонів гривень податків, зборів (обов’язкових платежів), які контролюються податковою інспекцією, у тому числі до державного бюджету - майже 9,1 млн.грн., до місцевих бюджетів - майже 32,8 млн. гривень. Розрахункову базу за доходами зведеного бюджету виконано на 105,5 відс., додатково надійшло майже 2,2 млн. гривень.

Із 28 джерел надходжень платежів до державного та місцевого бюджетів планові завдання не виконано лише по декількох джерелах.

У розрізі платежів приріст надходжень порівняно з відповідним періодом 2010 року забезпечено з податку на прибуток підприємств на 79,2 відсотки.

Платникам податків на додану вартість відшкодовано 5326,5 тис.грн. податку, що в 6,2 раз., або на 4465,9 тис.грн. більше, відповідно.

Розрахункову базу ДПА України зі збору до загального фонду державного бюджету виконано на 100,1 відс., додатково надійшло - 9,1 тис.грн.

До місцевих бюджетів надійшло 32,8 млн.грн. платежів, що на 14,5 відс., або на 4,1 млн.грн. більше, ніж у відповідному періоді 2010 року.

Розрахункову базу виконано на 107,6 відс., понад завдання надійшло 2,3 млн.гривень.

За січень-квітень 2011 року надходження до державного бюджету за рахунок заходів відділу погашення прострочених податкових зобов’язань становлять 381,3 тис.грн., проти відповідного періоду 2010 року надходження збільшились на 69,9 тис.грн., або на 22,5 відсотків.

Не збавляючи темпів минулорічного виконання завдань перед державою щодо надходження платежів до бюджету податкова інспекція забезпечила їх виконання в більших обсягах.


Відділ масово-роз'яснюваьної роботи
та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.