Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянська податкова міліція: підсумки роботи підведено

24.01.2011, Просмотрено: 2733, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянська податкова міліція: підсумки роботи підведеноПідрозділом податкової міліції Смілянської ОДПІ протягом 2010 року здійснено ряд заходів організаційного та практичного характеру, спрямованих на якісне виконання вимог Уряду України, директивних доручень ДПА України та ДПА в Черкаській області щодо протидії злочинним проявам у сфері оподаткування та забезпечення в повній мірі надходження коштів до бюджетів усіх рівнів.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками відділу виявлено 13 злочинів та порушено 11 кримінальних справ, з яких дві справи щодо ухилення від сплати податків та інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах та за незаконне виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів та по одній справі - щодо легалізації (відмивання) грошових коштів здобутих злочинним шляхом та шахрайства.

За ознаками привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем відкрито п’ять кримінальних справ.

Відкрито кримінальну справу за одним злочином щодо незаконного виготовлення, підроблення, використання або збуту незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору.

За січень - грудень 2010 року за інформацією співробітників відділу донараховано до зведеного бюджету 2371,4 тис.грн. Забезпечено надходження коштів до зведеного бюджету всього 2863,4 тис. грн., з яких по контрольно-перевірочній роботі – 493,0 тис. грн., шляхом стягнення податкового боргу 372,3 тис. грн., за рахунок інших профілактичних заходів – 1998,1тис. гривень. Виявлено 1 СПД з ознаками фіктивності. За рахунок відшкодування збитків по кримінальних справах до бюджету надійшло 531,2 тис. грн. по справах поточного року. Вилучено 54,8 тис.грн. готівки у СГД боржників в рахунок погашення податкового боргу з незаконного обігу товарів на 1261,3 тис. грн., в т.ч. підакцизних на 232,8 тис.гривень.

Виявлено 2 підпільних цехи по нелегальному виробництву алкогольної продукції.Попереджено 6 фактів необґрунтованої заявки на відшкодування ПДВ з бюджету на 2257,6 тис.грн.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.