Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянські оперативники затримали серійних гаражних крадіїв.

20.01.2011, Просмотрено: 1552, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Смілянські оперативники затримали серійних гаражних крадіїв.На протязі грудня 2010 та січня 2011, в одному з спальних районів м.Сміла, майже щодня до чергової частини Смілянського МВС зверталися власники гаражів та повідомляли про крадіжку.

Злочинці діяли впевнено та зухвало, не боячись виявлення та покарання. Працювали швидко, брали лише ті речі котрі можна було легко винести та швидко продати, щоб якнайшвидше отримати гроші.

Розпочалася робота по розкриттю даного злочину, до якої було задіяно увесь підрозділ Смілянського міськвідділу. Щоденно опитувалися люди. Міліціянти спілкувалися з можливим свідками злочину, відпрацьовували осіб, котрі могли б бути причетні до скоєння крадіжок, а також осіб котрі могли б допомогти оперативникам в розкритті даного злочину. Та все було марно. Щоразу крадіям вдавалося вийти сухими з води. А власники гаражів продовжували телефонувати до міліції та повідомляти про нові та нові крадіжки. Коли кількість гаражів, які було пограбовано, перевищила десяток, розкриття даного злочину стало справою честі і правоохоронці досягнули свого.

Щодня та щоночі оперативники відпрацьовували район де скоювавалися крадіжки, вивчали психлолгію зловмисників та манери скоєння злочину. І старання вартових правопорядку виявились не марними. Під час однієї з нічних операцій міліціянтам пощастило. Проїзжаючи повз гаражний кооператив вони помітили що з одного з гаражів зірваний замок, двері відчинені навстіж, а всередині хтось нишпорить з ліхтариком. Під’їхавши ближче, правоохоронці помітили, як один з чоловіків кинувся на втьоки, інший, перебуваючи всередині гаража, почав чинити правоохоронцям опір. Але вишкіл і вміння міліціянтів не дали зловмисникам жодного шансу. Чоловіки були затримані та доставлені до міськвідділу.

Вже під час спілкування зі слідчим затримані розповіли як все відбувалося. Напередодні нового року, відчуваючи брак коштів, молодики вирішили підзаробити та вибрали найлегший метод – крадіжку. Вирішили обікрасти декілька гаражів в одному з місцевих кооперативів, так як вони знаходився в темному провулку і ніким не охоронялися. Перша спроба пройшла вдало. Отримавши кошти, хлопці почали витрачати їх на розваги. Але гроші швидко скінчилися. Молодики скоїли ще одну крадіжку. Впевненість у своїй безкарності, та легкі гроші запаморочили чоловікам голову і ті почали ходити на крадіжки як на роботу. Та жити за рахунок інших у зловмисників не вийшло. Протизаконні дії, як і очікувалося, були припинені міліціянтами, адже нікому не дозволено порушувати закон, і кожен повинен понести відповідальність за скоєне.

Наразі триває слідство. Відносно затриманих, порушено кримінальну справу, за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Тепер найближчі шість років чоловіки проведуть не по нічним клубам, витрачаючи награбовані кошти, а за гратами, в одній з тюрем України, де після суду, останні будуть відбувати покарання.

ВЗГ УМВС України
в Черкаській областіПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.