Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянські податківці провели підсумкову нараду

30.07.2011, Просмотрено: 1609, Категория: События, Комментарии: 0
Смілянські податківці провели підсумкову нараду22 липня 2011 року відбулася нарада по підведенню підсумків роботи працівників Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції, на якій начальник Максим Криштопа інформував присутніх про результати роботи ОДПІ за перше півріччя поточного року та завдання щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів у 2011 році та липні зокрема.

Як підкреслила перший заступник начальника інспекції Вікторія Шевченко, в результаті проведеної роботи в поточному році надходження платежів до державного бюджету від підприємств-мінімізаторів, перелік яких затверджено наказом ДПА в Черкаській області, забезпечено на суму 1,2 млн. грн., що на 80 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року.

На нараді акцентовано увагу на стан надходжень платежів до бюджету по податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, інших платежах, які становлять основну частину серед всіх надходжень до бюджету по Смілянському регіону та на причинах збитковості підприємств.

Підведено підсумки контрольно-перевірочної роботи інспекції, в результаті якої додатково надійшло в бюджет більше півмільйона гривень. Гостро стояло питання заборгованості підприємств по результатах перевірок та інші проблемні питаннях, що мають місце в роботі інспекції.

Висвітлено роботу управління оподаткування фізичних осіб в цілому та за результатами проведення операції «Урожай-2011». Отриманню заробітної плати офіційно та в розмірах не менше мінімальних, які передбачено законодавством України, керівництвом інспекції звернено значну увагу працівників підрозділів.
Відділом податкової міліції із загального обсягу проведеної роботи є найважливішим виявлення 8 злочинів, по яких порушено кримінальні справи.

Значна масово-роз’яснювальна робота проводиться податковою інспекцією в частині роз’яснення податкового законодавства. Особливо це є надзвичайно актуальним в цьому році, адже введення в дію Податкового кодексу України додало запитань і податківцям, і платникам податків.

За результатами наради ухвалено вжити вичерпних заходів щодо забезпечення повноти та своєчасності надходжень платежів до державного та місцевих бюджетів у 2011 році та липні зокрема.

Звернуто увагу на необхідність поліпшення роботи інспекції при відпрацюванні підприємств - ймовірних „податкових ям” та їх контрагентів, вжиття заходів із руйнування злочинних схем формування кредиту з податку на додану вартість, погашення податкового боргу суб’єктвами господарювання, і особливо, підприємствами банкрутами, перед державою, покращання ефективності та результативності контрольно-перевірочних заходів.

Одним із основних питань, якому слід приділяти значну увагу стало питання забезпечити норм Податкового кодексу України в частині подання звітності всіма без винятку платниками податку на додану вартість в електронному вигляді засобами E-mail.

Підводячи підсумки наради, керівництвом податкової інспекції висловлено надію, що колектив інспекції знайде шляхи, які сприятимуть покращенню роботи та наповненню бюджету держави податковими платежами, адже це є одним із основних вагомих частин у зусиллях інтеграції України до союзу країн європейської співдружності.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.