Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянські рятувальники отримали новий аварійно-рятувальним автомобілем АППД-2.

07.02.2011, Просмотрено: 3408, Категория: События, Комментарии: 0
Смілянські рятувальники отримали новий автомобілем4 лютого, автопарк Смілянської СДПЧ-7 поповнився новим аварійно-рятувальним автомобілем АППД-2 на шасі "ГАЗель".

Ключі від цієї сучасної пожежної техніки начальнику райвідділу МНС підполковнику служби цивільного захисту Юрію Зайцю приїхав вручити начальник Управління МНС у Черкаській області, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь.

mini-1.jpg


Особливістю пожежного автомобіля АППД-2, вартістю 1 млн. грн., який придбано за кошти державного бюджету, і який відсьогодні заступив на бойове чергування в Смілянському райвідділі МНС є не лише його маневреність та висока швидкість. Цей автомобіль має сучасну комплектацію спеціальним аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників не лише під час ліквідації пожеж, а й під час рятувальних робіт на місці дорожньо-транспортних пригод.

mini-3.jpg


Урочистості відбувалися у рамках наради з підведення підсумків діяльності територіальної підсистеми цивільного захисту міста Сміла та Смілянського району за 2010 рік. Участь в заходах крім рятувальників та голів сільських та селищних рад району також узяли представники місцевої влади - голова Смілянської районної адміністрації Сергій Зайцев, голова Смілянської районної ради Олег Косенко, а також перший заступник міського голови Юрій Студанс.

mini-4.jpg


Відкриваючи захід, Віктор Гвоздь проінформував присутніх про стан цивільного захисту в області і запевнив, що висококваліфіковані фахівці пожежно-рятувальних підрозділів управління готові щоденно й щохвилинно виконувати важливу місію покладену на них Державою - забезпечити цивільний захист громадян, пожежну та техногенну безпеку. Він також підкреслив, що вирішальне значення в діяльності співробітників МНС, особливо в умовах сьогодення, відіграє технічне оснащення, зокрема наявність сучасної техніки. Начальник Управління наголосив, що кожна нова одиниця спеціальної техніки, яка з'являється в підрозділах управління, це вагомий крок на шляху істотного покращення ефективності реагування рятувальників на надзвичайні ситуації.

mini-5.jpg


У своєму виступі голова Смілянської районної держадміністрації, Сергій Зайцев підкреслив, що, реалізація окремих положень програми «Будуємо нову Черкащину» потребує особливо тісної взаємодії між органами влади та рятувальними підрозділами, особливо в напрямку підвищення їх боєздатності.
З ним погодилися і голова Смілянської районної ради Олег Косенко, і перший заступник міського голови Юрій Студанс, які у своїх виступах наголосили на важливості завдань, покладених на бійців рятувальної служби, відповідальності й серйозності завдань, що стоять перед ними.

mini-6.jpg


Після вручення ключів від пожежного автомобіля, Віктор Гвоздь а також почесні гості заклали перший камінь у фундамент меморіального знаку, який буде відкрито до 25 роковин Чорнобильської катастрофи на честь ліквідаторів цієї аварії.
Під час урочистостей виконуючи доручення Міністра, Віктор Михайлович вручив ряду співробітників районного відділу МНС нагороди та почесні грамоти. Також велика група рятувальників та ветеранів цивільного захисту отримала - почесні грамоти від райдержадміністрації, районної ради та міськвиконкому.
По завершенню заходу в СДПЧ-7 учасники наради зібралися в конференц-залі смілянської райдержадміністрації, де під головуванням Сергія Зайцева було розглянуто ряд важливих питань порядку денного. Зокрема, «стан цивільного захисту населення і територій району у 2010 році, «Стан пожежної та техногенної безпеки», а також «пріоритетні завдання на 2011 рік.»

mini-7.jpg


До участі у нараді крім співробітників МНС були запрошені голови комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови сільських рад району, керівники структурних підрозділів міськвиконкому а також спеціалізованих підприємств.

Впродовж минулого року на території Смілянського району виникло 62 надзвичайних події на яких загинуло 16 громадян, рятувальниками району ліквідовано 46 пожеж, в результаті яких загинуло 8 осіб, 4 з них через отруєння чадним газом. Напружена ситуація на водних об'єктах області не оминула і Смілянщину, - минулого року на річках району загинуло 4 осіб. Сума матеріальних збитків від пожеж за минулий рік склала близько мільйона гривень.
Виступаючи з промовами, учасники не лише аналізували стан справ, а також пропонували шляхи для вирішення проблемних питань. Зокрема для підвищення протипожежного захисту сільської місцевості в в районі необхідно розвивати та створювати місцеві пожежні команди.

mini-8.jpg


Підбиваючи підсумки наради, Сергій Зайцев не лише високо оцінив роботу рятувальників та висловив упевненість, що спільним зусиллям служби МНС і органів місцевого самоврядування можна подолати будь-які нагальні проблеми цивільного захисту населення. Голова райдержадміністрації наголосив, що пріоритетними завданнями для смілянських рятувальників у 2011 році повинно стати подальше підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру а також ефективне запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

http://www.gumns.ck.ua/
Теги: МНС
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.