Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянські залізничники зайняли почесне перше місце в настільному тенісі

01.12.2010, Просмотрено: 2121, Категория: Спорт, Комментарии: 0
Смілянські залізничникиНещодавно в домі відпочинку локомотивних бригад на станції імені Т. Шевченка пройшли змагання серед залізничників в настільному тенісі, присвячені 145 річчю Одеській Залізниці.

24 спортсмени із 6 регіонів виборювали кубки, як у командному так і в особистому заліку. В порівнянні із минулими змаганнями, змагання цього року є більш насиченими та яскравими, адже в минулому році спортсменів було у 2 рази менше, тому боротьба була запеклою.

Змагання тривали майже день, у підсумку Шевченківські залізничники зайняли почесне перше місце (отримали кубок ДЕРЖСПОВСЛУЖУ), на другому місці Гайворонські залізничники, а третє місце зайняли Одеські залізничники.

Вітаємо наших залізничників із цим суттєвим досягненням.

Нагадаємо, на будинок відпочинку у Смілі залізничники витратили майже півтора мільйона гривень

Працівники Шевченківського будівельно-монтажного експлуатаційного управління №5 за ці кошти відремонтували фасад будинку і всі приміщення: кімнати відпочинку, душові, кухню тощо. Усі вікна та двері замінили на металопластикові, поліпшили систему опалення та встановили новий електричний котел, закінчили всі внутрішні електромонтажні та сантехнічні роботи.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.