Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянський підприємець не сплатив у бюджет 1 млн. 604 тис. грн. ПДВ

08.05.2012, Просмотрено: 1565, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянський підприємець не сплатив у бюджет 1 млн. 604 тис. грн. ПДВЗа інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, на контролі прокуратури Черкаської області перебуває хід досудового слідства по кримінальній справі, порушеній проти одного із підприємців Сміли за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

Так, встановлено, що вищевказана особа, будучи зареєстрованим як фізична особа-підприємець, являючись платником податку на додану вартість, під час здійснення фінансово-господарської діяльності з метою ухилення від сплати податків відобразив в бухгалтерському обліку та податковій звітності безтоварні фінансово-господарські операції з приводу придбання товарі, робіт і послуг у СГД, що мають ознаки фіктивності, в результаті чого завищив податковий кредит та занизив суму податку на додану вартість, яка підлягає сплаті до бюджету держави в сумі 1 604 204,4 грн.

Зараз у справі триває досудове слідство.

Про-Винция
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.