Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянським ветераном Великої Вітчизняної війни вручили ключи від автомобілів.

02.12.2010, Просмотрено: 2987, Категория: События, Комментарии: 0
Ветеран1 грудня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та мери міських голів, у тому числі із мером міста Сміли Вадимом Решетняком, вручали ключі від 24 автомобілів (марки Славута) інвалідам 1 групи, учасникам бойових дій у Великій Вітчизняній війні.

Таку кількість автомобілів захисники Черкащини отримали вперше за останні три роки, крім того, ще 65 ключів від транспортних засобів буде вручено до кінця цього року.

Керівник області підкреслив, що найближчій сесії обласної ради буде розглянуто проект програми «Будуємо нову Черкащину» у якій окремий розділ приділяється ветеранам Великої Вітчизняної війни. Проте, відповідна робота проводиться в області вже сьогодні.

Автомобілі для ветеранів


Автомобілі для ветеранів були куплені за кошти бюджету, але як говорили представники влади, у подальшому будуть залучати підприємців та всіх не байдужих до цієї справи.

mini-4.jpg


Смілянські ветерани, а їх із двадцяти чотирьох осіб було троє, також отримали ключі від новеньких авто. За словами мера міста Сміли Вадима Решетняка, в наступному році ключі від автомобілів отримають ще більше ветеранів.

Всі 24 власники авто цього ж дня, поїхали до дому на власному транспорті.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.