Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянському природничо-математичному ліцею виділили кошти

05.04.2011, Просмотрено: 3775, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянському природничо-математичному ліцею виділили кошти У листопаді депутати Черкаської обласної ради Софія Гнідая та Наталія Горбенко подавали офіційні депутатські звернення голові Черкаської обласної державної адміністрації Сергію Тулубу із проханням виділити кошти із обласного бюджету для проведення необхідних реставраційних робіт приміщення, де розташований Смілянський природничо-математичний ліцей.


Будівля навчального закладу збудована меценатом графом Бобринським в 1910 році і є історичною пам'яткою Сміли. Але капітального ремонту в приміщенні не було капітального ремонту з моменту забудови. Частину коштів виділено з міського бюджету – 140 тис. грн. – для укріплення перекриття між поверхами будівлі, більшу частину внутрішніх робіт виконано за кошти батьків.

Завдяки постійним зверненням і документально, і в усній формі депутатами Наталією Горбенко та Софією Гнідою до Сергія Тулуба, нещодавно виділено кошти з обласного бюджету – 150 тис. грн.

- Вирішили на ці кошти зробити капітальну заміну всіх вікон у приміщенні ліцею, - розповіла депутат Черкаської обласної ради, директор Смілянського природничо-математичного ліцею Софія Гнідая. – Зрозуміло, що фасад будівлі теж потребує термінового ремонту, але важливіше здоров'я дітей, тому утеплення класів на першому місці.

Джерело та фото: http://nata.ck.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.