Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Соціальне партнерство набирає обертів

19.12.2011, Просмотрено: 1497, Категория: События, Комментарии: 0
7 листопада в Черкаській обласній державній адміністрації врочисто було підписано тристоронню угоду про співпрацю між Черкаською обласною державною адміністрацією, міською радою й публічним акціонерним товариством «Азот». Ще тоді цю угоду назвали договором про батьківську допомогу, а вже за місяць були зроблені перші кроки на шляху її реалізації. Першими позитивний результат соціального партнерства потужних підприємств Черкащини і влади відчули працівники та вихованці Смілянського будинку-інтернату. 14 грудня у закладі приймали високоповажних гостей з Черкаської обласної державної адміністрації, ПАТ «Азот» та керівників міста.

- Ми не перший рік допомагаємо цьому закладу. І сьогодні надзвичайно приємно, що нинішня влада розуміє соціальні проблеми, активно шукає шляхи їх вирішення і кооперується з бізнесом, - зазначив заступник директора по соціально-корпоративній відповідальності ПАТ «Азот» Олексій Федоров. – Ми будемо співпрацювати з владою і надалі. І головне, що ми будемо бачити результат цієї співпраці. Його будемо бачити не тільки ми, а й інші, зокрема, вихованці Смілянського будинку-інтернату.

Щоб полегшити побут персоналу та дітей, підприємство передало закладу два холодильники і пральну машину.

Міський голова Сміли також не залишився осторонь. Підтримавши соціальний проект, він власним коштом придбав для вихованців Смілянського будинку-інтернату комп’ютер.

- Я вісім років очолюю заклад, проте Вадим Володимирович – це перший міський голова, який переступив його поріг. Не вперше і, сподіваюсь, не востаннє, - зазначив, дякуючи меценатам директор Смілянського будинку-інтернату Анатолій Богдан.

Тож нині готуються соціальні проекти з іншими потужними підприємствами та фірмами, що працюють на теренах міста та області з тим, щоб полегшити життя і надати посильну допомогу дітям-сиротам, інвалідам та завершити відбудову об’єктів соціального значення.

Інна ШУЛЬГА
http://smila.ck.ua/Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.