Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Соціально-економічне становище Смілянського району за січень-листопад 2010 року

05.01.2011, Просмотрено: 1755, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 1
Соціально-економічне становище Смілянського району за січень-листопад 2010 рокуЗ повідомлення Головного управління статистики у Черкаській області, були взяті данні які стосуються лише Смілянського району, повну версію дивіться далі.

Доходи населення.

У жовтні середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників становив 1899 грн., що перевищило прожитковий мінімум на одну працездатну особу (907 грн.) в 2,1 раза. Порівняно з вереснем розмір заробітної плати зменшився на 1,7%.
Найвищий рівень оплати праці у жовтні спостерігався у державному управлінні, діяльності транспорту та фінансовій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці відповідно в 1,3 - 1,6 раза; серед промислових видів: заробітна плата у виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води, добуванні паливно-енергетичних корисних копалин та хімічному виробництві – в 1,3-1,6 раза вище середнього рівня по економіці.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця працівників рибальства та рибництва, готелів і ресторанів, торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, де рівень заробітної плати не перевищив 72% від середнього по економіці області; у промисловості: у виробництві шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 47% від середнього рівня по економіці.

Реальна заробітна плата найманих працівників зменшилась у жовтні порівняно з вереснем на 2,5 %, відносно жовтня 2009р. – збільшилась на 12,8%, за січень–жовтень по відношенню до відповідного періоду попереднього року – зросла на 13,2%.

За даними поданої звітності на підприємствах Золотоніського, Канівського та Смілянського районів заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

За січень–листопад 2010р.
населенням області оплачено за спожиті житлово-комунальні послуги (з урахуванням боргів попередніх періодів) 671,7 млн.грн., або 100,5% нарахованих за даний період сум (за відповідний період 2009р. населенням було сплачено 601,1 млн.грн. або 97,1% нарахованих за цей період сум).
Серед районів найвищий рівень оплати спостерігався у Городищенському ( 111,6% ), Драбівському ( 108% ) та Черкаському ( 107,8% ), серед міст – у Каневі ( 99,9% ), Черкасах ( 99,6% ) та Золотоноші ( 99,5% ), найнижчий у Христинівському ( 94% ) та Уманському ( 97,7% ) районах, серед міст – в Смілі ( 97,1% ) та Умані ( 97,5% ).

Ринок праці

Навантаження незайнятого населення, яке перебувало на обліку державної служби зайнятості, на кінець листопада збільшилося на 53,8% і становило 40 осіб на 1 вільне робоче місце (вакантну посаду). По містах та районах зазначений показник коливався від 16 осіб у м.Сміла та Смілянському районі до 480 осіб у Чигиринському районі.

За сприяння державної служби зайнятості у листопаді було працевлаштовано 2 тис. осіб, що на 27,1% менше, ніж у жовтні. Серед працевлаштованих незайнятих осіб жінки становили 48,7%, а молодь у віці до 35 років – 48,4%. Рівень працевлаштування незайнятих громадян у листопаді порівняно з жовтнем зменшився на 4,7 в.п. та становив 8,2%.

Завантажити повну версію повідомлення (50111statistika.rar)
Теги: влада
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

05.01.2011 | ICQ: ---
"Смілянського районів заборгованість із виплати заробітної плати відсутня." - просто там ни кто не работает))

--------------------

Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.