Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Стан розгляду звернень громадян Смілянської ОДПІ за січень-березень 2012 року

13.04.2012, Просмотрено: 1257, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Стан розгляду звернень громадян Смілянської ОДПІ за січень-березень 2012 рокуРобота зі зверненнями громадян – це важлива складова у діяльності податкової служби. У такий спосіб забезпечується зворотній зв'язок із громадськістю. На сьогодні основним завданням є забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.

Для забезпечення кваліфікованого та своєчасного розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників у Смілянській об’єднаній державній податковій інспекції, посадовими особами відповідно до графіка проводиться особистий прийом громадян.

Кількість письмових звернень від громадян, що надійшли до Смілянської ОДПІ у січні - березні 2012 року становить 9. З них розглянуто та вирішено по суті 6, перебуває на розгляді 2 та переслане за належністю відповідному органу чи посадовій особі 1. Зареєстровано 2 колективних звернення від 3 громадян та жителів будинку. Найчастіше громадяни у своїх зверненнях порушували питання про сплату податку з доходів фізичних осіб, оренди квартири, ухилення від сплати податків суб’єктів підприємницької діяльності, невиплати заробітної плати.


Головний державний податковий
інспектор із питань забезпечення
доступу до публічної інформації
та розгляду звернень громадян
Наталія Стрілецька
4-52-11Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.