Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Стоп - захист хвойних насаджень

19.12.2010, Просмотрено: 1773, Категория: События, Комментарии: 0
Стоп - захист хвойних насаджень


Днями в Черкасах відбулася міжвідомча нарада, присвячена питанням охорони хвойних насаджень від самовільних вирубок у передноворічний період. На засіданні вирішено створити координаційний штаб з керівництва операцією «Новорічна ялинка - 2010», до складу якого увійшли представники Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державної екологічної інспекції в Черкаській області та правоохоронних органів.

Нарада визначила проблемні питання, пов’язані з заготівлею, перевезенням та реалізацією новорічних ялинок – повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Кошин.

Учасники наради розробили пропозиції до комплексного плану з охорони хвойних насаджень. План передбачає створення у кожному районі та місті Черкаської області патрульних постів для попередження незаконних вирубок найбільш цінних ділянок хвойних насаджень, організацію ведення рейдових робіт з профілактики незаконних порубів, залучення до природоохоронних заходів представників правоохоронних органів, перевірку законності придбання та перевезення новорічних ялинок на автомобільних дорогах та залізничних станціях.

Також в області будуть проводитися роз’яснювальні роботи серед населення через ЗМІ щодо недопущення незаконних порубів, а лісові насадження буде забезпечено засобами наочної агітації та попереджувальними знаками. При в’їздах до Черкас перевірку будуть здійснювати пости ДАІ. Представники Державної податкової адміністрації перевірятимуть законність придбання та реалізації новорічних ялинок на торгівельних майданчиках. Юрій Кошин зазначив, що розроблені пропозиції до плану допоможуть спільними зусиллями захистити хвойні насадження на Черкащині.


Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства
Теги: ялинка
Погода, Новости, загрузка...
Похожие публикации

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.