Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Студенти слухали про податкову декларацію

27.02.2012, Просмотрено: 1155, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
На минулому тижні працівники відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції в рамках сервісу «Швидка податкова допомога» та деклараційної кампанії по доходах отриманих громадянами у 2011 році, завітали до студентів Смілянського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій.

Студенти слухали про податкову декларацію


Студенти двох груп перед візитом податківців захищали бізнес-плани, тому лекція про декларування доходів за 2011 рік стала доречною. Адже сплата податків будь-яким суб’єктом господарювання в Україні є невід’ємним обов’язком перед державою.

Учасникам зустрічі також особливо цікаво було почути роз’яснення щодо отримання податкової знижки по сплаті податку на доходи фізичних осіб у разі сплати за навчання. Адже частина студентів технікуму навчаються на контрактній основі і значна їх частина планує на таких же умова поступати до вищих навчальних закладів.

Пам’ятка про податкову знижку, яку бажаючі отримали від податківців, стане в нагоді їм та їхнім батькам при складанні декларації за 2011 рік.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.